Mini Kredili Bayilik

200

Kredi Yükle
200 <span>€</span>

Platin Kredili Bayilik

400

Kredi Yükle
400 <span>€</span>

Master Kredili Bayilik

750

Kredi Yükle
750 <span>€</span>

İPTV Bayilik Verilecektir

İnternet veri tabanını kullanarak yayın akışı sağlayan bir sistemdir. Televizyonda izleyecek bir şey bulamadığınız zaman IPTV sayesinde dilediğiniz saatte dilediğiniz programı izleyebilirsiniz. IPTV diğer sistemler gibi çanak anten, uydu ya da fiber kablo kullanmadan bağlı olduğunuz internet üzerinden sizlere yayın sağlar. IPTV Cihazları ile Türk kanallarını izlemek Çok daha kolaydır. Film ve Dizileri Çok daha rahat görmenize bulmanıza olanak sağlar

IPTV Hizmetinden Faydalanmak İçin Ne Yapmalıyım?

İPTV hizmetinden faydalanmak için internet üzerinden bir başvuru formu doldurmanız yeterlidir. Önemli olan her birey bir kez başvuru yapabilir. Yanı, siz bir başka bir IPTV kullanıcısı adına başvuru yapamazsınız. Başvurunuz onaylandıktan sonra bilgisayarınız üzerinden veya set üstü kutu aracılığıyla IPTV hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İPTV paketler halinde satışa sunulur. Bize İPTV başvurusunda bulunduğunuz zaman kaç aylık paket almak istediğinizi belirtiyorsunuz ve bizler size o paket dahilinde ücretlendirme sunuyoruz. 

İPTV Bayilik Veriyoruz

Sizler de hizmetimizi daha geniş bir kitleye sunmak adına üyelik kazanmak istiyorsanız bayii satın alabilirsiniz. Böylece hem hizmetimizi yaygınlaştırmış olursunuz hem de ek gelir elde edersiniz. Bayilik almak için sistemimize üye olmanız gerekir. Üyelik için ü, ş, ö, ğ, ı, ç, j harflerini kullanmamanız gerekir. Hesap oluşturduktan sonra hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

NOT: Sistemlerimizde M3u kullanıcılara Verilmemektedir

IPTV işini yapmak kolaydır fakat sistemleri ayakta tutmak zordur. Önemli olan satış yaptığınız iptv kullanıcısının sürekli ve kesintisiz izlemesidir. IPTV bayilik aldıkdan sonra sistemi kendi başına bırakmak sadece iptv panel yüneticisinin işi değildir. Biz yıllardır Doğru ve düzgün satış politikamız ile müşterileri magdur etmemek için çalışmaktayız

Sizde IPTV Bayilik Panel Almak İstiyorsanız Lütfen Bize Ulaşınız…

Amadeus IPTV Menü

Sizde IPTV Satın Alın

×

 

Merhaba!

Temsilcimiz ile Görüşeme yapabilirsiniz.

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?