iptv bayilik verilecektir.

Sizde Bayilik paneline iltiyacınız varsa iptv bayilik verilecektir gibi ek iş için para kazanmak istiyorsanız iptv bayilik satın alıp, iptv satmaya başlayabilirsiniz. Platform yayıncılık olarak bilenen iptv‘ nin birçok kullanım alanı vardır. Özellikle Çanak Anten Sorunu yaşayanlar veya Birden fazla platformalara tek tuş ile ulaşmak için iptv sistemleri kullanılır. Ve Bundan Dolayı iptv bayilik verilecektir.
Günümüzde Televizyon yayıncılığı çanak anten yerine, İnternet platformları üzerinden yapılması tercih ediliyor. Bunun Nedeni Maliyettir. Ayrıca Digital Platformlarda, IPTV gibi Seç ile özelliği olduğu için Geri dönüp izleme yada istediğin zaman izleme seçeneği müşterileri cazip eden bir durumdur. IPTV ‘de bu neden den dolayı çok tercih edilmektedir.

IPTV Bayilik Verilir Verilecektir Satiş Hattı

IPTV Multicast Erişim Hizmeti verilen Aboneye kadar erişim altyapısı ile “Talebe Bağlı Video” (Video On Demand) özelliği ile IPTV izlemek isteyen abonelere hizmet verilir. IPTV Server veya Sunucuları barındırılmadan Cloud olarak da hizmet verebilir.

Mevcutta Bir bayilik yapıyorsanız, panelinizden memnun değilseniz, 
Yeni IPTV Bayilik Satın Almak istiyorsanız bize ulaşın IPTV panelinizi taşıyalım

IPTV Bayilik Verilecektir.

IPTV SAatış destek Hattı Whatsapp veya canlı destek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

+44 7555 009 478
IPTV Bayilik Verilir

IPTV BAYILIK FIYATLANDIRMALAR :
3 AY 10 EURO
6 AY 20 EURO
12 AY 30 EURO.

En Az 150 Euro ödeme gönderiyorsunuz bunu kredinize ekliyoruz kullanıcı üyelik açtıkca kredinizden düşüyor.

IPTV Hizmeti ve Nasıl Çalışır Nedir ?

IPTV ‘nin internet üzerinden izlendiğinden dolayı akıllara şu soru gelmektedir ! İnternet Hızım kaç olmalıdır. Minimum 3mb/s yani 10-20 mbit internet olması tavsiye edilmektedir. Minimum olarak bu hız düşük kalite IPTV yayınları için yeterli olacaktır. Fakat HD Dediğimiz kanalların görüntü kaliteli daha iyi olduğu için hızınızın daha yüksek olması gereklidir. Bunu şöyle açıklamak daha kolay olacaktır. Eski kasetlerde dinlediğimiz ses ile sonra çıkan CD müzik dinlememiz arasında ses kalitesi çok farklıdır. Artık CD yada kasete ihtiyaç duymadan internet üzerinden dilediğimiz gibi kalite farkı çıkmaktadır. tabi burada kasetteki ses kalite farkını söylemiştik. Her 3 olayda zaman farkı olduğu ve teknoloji farklılık gösterdiği için 3 ayrı farklı zaman ses kalitesi ortaya çıkmaktadır. IPTV görüntü kalitesi de Aynen buna benzemektedir. Kaseti (SD) – CD (HD) – Yüksek Kaliteyi De Çanak Anten olarak Düşünürseniz Çanak Anten Kalitesini Internet üzerinden Almanız Çok zordur. Ama imkansız değildir. IPTV de donmama sorunu olmaması için SD ve HD IPTV Görüntü kalitesi verilmektedir. Her kullanıcının internet kalitesi Hızı Aynı değildir.

Amadeus IPTV Menü

Sizde IPTV Satın Alın

×

 

Merhaba!

Temsilcimiz ile Görüşeme yapabilirsiniz.

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?